פורץ כספות

פריצת כספות בתל אביב

שירות לכספות – מנעול לכספות – מהיר

פורץ כספות

מצוקה אמיתית שמחייבת פריצה אחראית

אחסון של פריטים חשובים בכספת הוא כבר מזמן לא דבר חדש, אך אנו יכולים לראות עד כמה דבר זה הופך להיות חשוב ונגיש הרבה יותר מאשר בעבר עבור לא מעט אנשים. כך, רגע של תקלה בפתיחת הכספת הוא בהחלט רגע מלחיץ של מצוקה.

כך מגיע הרגע שבו חשוב לקרוא כמה שיותר מהר לשירותיו של פורץ כספות מקצועי. שירות זה יכלול אפשרות להתמודד עם מצבים כמו איבוד של המפתח, או שפשוף מוגזם של הכרטיס המגנטי שפותח את הכספת, שכיחת הקומבינציה לפתיחה, או אפילו חילוץ של מפתח שנתקע.

 

בין ניסיון לאישורים של פורץ כספות

יש דברים חשובים שעליהם חשוב לשים דגש כשאנו מדברים על פריצה של כספות במדינת ישראל. נתחיל מכך שעל מי שמציע שירות כזה להיות מורשה ע”י משטרת ישראל כדי שכל לקוח יידע שלא מדובר בסיכון כשקוראים למישהו שיטפל בכספת התקועה.

עוד דברים חשובים הם זמינותו הגבוהה של פורץ שיכול להגיע לעתים בתוך חצי שעה בלבד, על רישיון המנעולן שעליו להחזיק, וכמובן על ניסיון אמיתי עם סוגי כספות שונים כדי להציע שירות מלא עבור כל כספת.

 

החזרה בטוחה של הכספת למצבה הקודם

עבור כל מי שיש לו בעיה בכספת, הרי שהוא רוצה שהכספת תחזור למצבה התקין הקודם כמה שיותר מהר. כלומר, הרצון הוא שהעבודה של פורץ כספות לא רק תפתור את בעיית הנעילה, אלא שהיא גם לא תגרום נזק לכספת.

אם כן, השירות צריך לכלול פתרון של פריצה לכספות פשוטות ומורכבות בכל גודל שהוא, תוך הצגת מחיר הוגן ופתרון בטוח לבעיה שימנע נזק כאמור. בנוסף, ניתן ליהנות גם משירות של התקנת כספת חדשה אם יש צורך בכך מצדו של הלקוח.