קודן לדלת

קודן לדלת

כולנו מכירים את דלתות המפתח הנפוצות, המחייבות קשר ישיר (ומסורבל לעיתים) עם צרור מפתחות. צרור המצריך נבירה במבחר המפתחות לאיתור המפתח המתאים, כמו גם התמודדות עם שיכחת הצרור במקום מסויים או “היעלמותו” במרחבי הדירה או המשרד. גם שחיקה של מפתח זה או אחר, כמו גם מערכת הנעילה שבדלת, מצריכה לעיתים את החלפתם עקב אותה שחיקה.
לצד זאת, בעידן המודרני הנוכחי, ישנו פתרון יעיל ואמין לשיטה הישנה והמסורבלת: קודן דלת. לוחית לחצנים יעילה ומודרנית, המיתרת את הצורך בשימוש במפתחות כאלה ואחרים. התלות בצרור הישן למעשה מתבטלת, והקשה של מספר סידורי פרטי הופכת את הכניסה לבית קלה וידידותית, ללא עיכובים מיותרים. יתרון נוסף בשיטה המדוברת היא סגירה אוטומטית של הדלת, ללא צורך בנעילתו באמצעות מפתח בשלב היציאה מהבית (בחלק מהבתים).

ומה אם קוד הפתיחה האישי נשכח מזכרוננו, או שאין ברצוננו להתעסק בסדרת לחיצות בכניסה אל הבית?
גם את הבעיה הנקודתית הזו פותר הקודן באופן מוחלט. מדובר בצ’יפ קירבה (רכיב פלסטיק קטן) המאפשר את פתיחתה האוטומטית של הדלת במהירות וביעילות, באמצעות קירוב הרכיב אל לוחית הקודן. פשוט ונוח.

כיצד הקודן פועל?
קודן הדלת מחובר למעשה למנעול חשמלי, הנפתח באמצעות פקודה מהקודן. הקודן מותקן באמצעות תיכנות מספר הקוד וסוג הצליל. ישנם כמה סוגי קודנים, בהם קודן מתכת פשוט או קודן המצויד בלחצנים בעלי תאורה, לתפעול יעיל בשעות חשיכה. בנוסף, כל קודן מצויד בלחצן אינטרקום, המאפשר תקשורת קולית ישירה עם הנמצאים בתוך הדירה.
עלות התקנת קודן אינה כרוכה בהשקעה כספית גדולה. סך העלות תלויה במרחק נקודת החשמל הקרובה לדלת.
לסיכום: קידמה + יעילות + אמינות + נוחות תפעול, בדמות קודן דלת, תשדרג פלאים את הפעולה היומיומית שלכם בכניסה וביציאה מביתכם, משרדכם או כל מיקום גישתי אחר.