תיקון דלתות זכוכית

תיקון דלתות זכוכית

דלתות זכוכית נחשבות יוקרתיות במיוחד. הן מייצרות תחושה של חלל גדול עם קשר בין הפנים והחוץ. דלתות הזכוכית מאפשרות לנו להכניס את הטבע לחלל סגור ובכך הופכות את השהייה לנעימה יותר. יתר על כן, הן מאפשרות ניצול מיטבי של אור השמש ובכך מסייעות להקטנת צריכת החשמל. בשנים האחרונות אנחנו רואים שימוש נרחב בדלתות זכוכית לא רק במשרדים, בנקים ומבני ציבור אלא גם בבתים פרטיים.

 

מהסיבה הזו חשוב להדגיש את החשיבות הרבה שיש לשמירה על דלתות זכוכית. כך, דלת זכוכית שאינה מכוונת כהלכה, משפשפת את הרצפה או אינה נסגרת עד הסוף אינה מותקנת כראוי והיא עתידה בהמשך גם להיהרס. במקרים אחרים עלולות דלתות זכוכית להיסדק, מה שגורם נזק בלתי הפיך ומחייב החלפה של הדלת.

תיקון דלת זכוכית

 

איש מקצוע מנוסה ומקצועי

תיקון דלתות זכוכית שונה מתיקון דלתות רגילות והוא דורש ידע, ניסיון וכלים מתאימים. מנעולנים מקצועיים ומנוסים יוכלו בוודאי לבצע תיקון של דלת זכוכית אך לשם כך עליכם לוודא שמדובר אכן במנעולן מקצועי ושיש ברשותו את הידע ואת הכלים לתקן דלת מסוג זה.

 

תיקון דלתות זכוכית- כללי עשה חשובים

משום שדלתות זכוכית נחשבות רגישות יותר חשוב להימנע מניסיון לתקן לבד או מהזנחה של החלקים השונים של הדלת. בכל התעוררות של תקלה, אי סגירה מלאה, חריקות או חלילה סדקים יש לקרוא לאיש מקצוע כדי שיבדוק את הדלת ובמקרה הצורך יבצע תיקון דלתות זכוכית. עוד חשוב לוודא בעת ההתקנה שאתם מקבלים את כל ההנחיות לשמירה ולתחזוקה נכונה של הדלת כדי למנוע בעתיד הלא מאד רחוק מצב שבו יתחילו תקלות שיחייבו אתכם להזמין מנעולן.

 

חשוב תמיד להזכיר שבכל הזמנה של מנעולן חובה לבקש תעודת מנעולן מוסמך וכן תעודת זהות כדי להבטיח לא רק מקצועיות אלא גם אמינות של בעל המקצוע שלפניכם.