תיקון דלתות פנים

תיקון דלתות פנים

עד לפני לא הרבה שנים נהוג היה להשקיע בדלת החוץ של הבית ואילו בדלתות הפנים נהוג היה לראות אביזר פונקציונאלי שבו אין צורך להשקיע מחשבה. בשנים האחרונות עם התגברות המודעות לעיצוב הבית החלה גם מגמה של השקעה יתרה וחשיבה על דלתות הפנים כחלק מעיצוב הבית. דלתות הפנים משלימות את העיצוב הקיים וקובעות הפרדה בין חללים. זאת ועוד, כל חלל דורש דלת ייעודית וכך למשל דלת האמבטיה היא שונה מדלת חדר העבודה כשם שדלת חדר הילדים שונה מדלת חדר השינה.

 

מה קיים בשוק?

במסגרת ההיצע הרחב של דלתות פנים ניתן לזהות בשוק דלתות מעץ מלא לרבות סוגים שונים של עץ מלא, דלתות פורניר, דלתות זכוכית וכן דלתות שמשלבות חומרי גלם שונים כמו עץ וזכוכית. זאת ועוד ישנם סוגים שונים של מנגנוני פתיחה כמו למשל דלתות הזזה, דלתות כנף ועוד. ההיצע הרחב הזה מחייב מנעולנים ואנשי מקצוע להיות בעלי כלים מתאימים להתקנה ולתחזוקה בדלתות השונות לרבות במצב של תיקון דלתות פנים.

 

תיקון דלתות פנים רק על ידי מנעולן מוסמך

מודעות לסוג הדלת, מנגנון הפתיחה שלה וחומרי הגלם שמהם היא מורכבת מחייבת ידע וניסיון ולכן במקרה של תקלה בדלתות הפנים מומלץ לקרוא לאיש מקצוע, היינו מנעולן מוסמך ולא לנסות לתקן לבדכם. התוצאה עלולה להיות בלתי הפיכה ואתם עלולים למצוא את עצמכם מול דלת הרוסה שעליכם להחליף, בשעה שמנעולן מקצועי היה פותר את הבעיה בתוך כמה דקות.

 

אמינות ומקצוענות בכפיפה אחת

כדי להבטיח תיקון דלתות פנים מקצועי ואיכותי פנו למנעולן מוסמך וודאו שיש ברשותו תעודה של איש מקצוע. התעודה מעידה על עבר נקי מפלילים ומבטיחה ידע מקצועי לטיפול בבעיה. אל תשכחו לבקש תעודת זהות לאימות הפרטים. בכל התקנה של דלת פנים וודאו שיש ברשותכם את כל המידע לתפעול ולטיפול בה כדי למנוע תקלות עד כמה שניתן.