תיקון דלתות

תיקון דלתות

דלתות הן השער לבית ולפיכך הן אלה שמגינות על יושבי הבית בפני אורחים לא רצויים למיניהם. כאשר אנחנו לא נמצאים בבית או כאשר אנחנו בתוכו, בכל מצב אנו זקוקים לדלת אמינה שתשמור עלינו ועל היקירים שלנו מכל משמר. מהסיבה הזו חשוב לדעת כיצד לתחזק את דלת הכניסה לבית ולמנוע הרס שלה שיפגע בביטחון שלנו וגם יגרום להוצאה כספית גדולה.

תיקון דלתות הפך בשנים האחרונות לתחום מקצועי של ממש. התפתחות התחום קשורה באופן ישיר להתפתחות ענף הדלתות לא רק מבחינת עיצוב ומראה אלא גם מבחינת תחכום וסוגי המנעולים שקיימים בשוק.

זה מחייב בכל תיקון של דלת מכל סוג שהיא- דלת כניסה לבית, דלתות פנים, דלתות זכוכית או הזזה לבחור בעל מקצוע מקצועי ואמין שיוכל לטפל בדלת שלנו באופן המקצועי והנכון ביותר.

הכשרה בתחום תיקון דלתות

מנעולנים מקצועיים עוברים הכשרה מסודרת ואף משתתפים בהדרכות מעת לעת שבהן הם לומדים על סוגי המנעולים החדשים ומכירים את שיטות העבודה החדשות והמתקדמות שקיימות בתחום.

מהסיבה הזו עבודתו של מנעולן מקצועי תהא לעולם טובה ומקצועית יותר מזו של מנעולן חובב שעלול להשאיר אתכם עם מנעול לא תקין ולא אמין.

מעבר לכך, אם אמרנו שהדלת היא הדבר שגן על יושבי הבית ועל הרכוש שנמצא בתוכו הרי טבעי והגיוני שיש לבחור בעל מקצוע אמין שכוונותיו טובות ושלא יפגע בנו או במישהו מבני הבית.

כדי להבטיח זאת יש להקפיד בכל תיקון דלתות על הצגת תעודה מזהה ותעודת מנעולן מוסמך, שמבטיחה את יושרו של בעל המקצוע.

כל ניסיון להימנע מכך צריך לעורר חשד מההיגיון הפשוט שבעל מקצוע בעל תעודה לעולם לא יהסס להציגה בפנינו. מנעולן שאינו בעל תעודה אינו מחזיק בתעודת יושר מהמשטרה ולפיכך אינו אמין בהכרח.